خدمات سئو

خدمات سئو (به انگلیسی: Seo Services) برای رونق هر کسب و کاری بعد از طراحی سایت، دریافت خدمات سئو سایت در موتورهای جستجو بمنظور افزایش بازدیدکنندگان سایت و دیده شدن توسط مخاطبان است. از آنجا که اکثر کاربران از موتور جستجوی گوگل برای پیدا کردن سایت مورد نظر خود استفاده می کنند، مهمترین ابزار برای جلب بازدید کننده، بهبود سئو سایت جهت افزایش رتبه و بازدید وب سایت و قرار گرفتن در صفحه اول نتایج جستجو گوگل است.

سئو چیست؟

سئو سایت، بکار بردن روش های بروز به منظور افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجو گوگل است که موجب بالا رفتن بازدید سایت می‌شود. موارد تاثیر گذار دیگر بر سئو و بهینه سازی سایت را به دو دسته کلی می‌توان تقسیم کرد:  سئو داخلی سایت و بهینه سازی خارج از سایت.

به طور کلی موارد مهم سئو داخلی سایت عبارتند از: نحوه طراحی سایت ( که شامل کد نویسی، مقدار زمان لود صفحات، ساختار صفحات،  طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و…) و محتوای سایت و البته مهمترین عامل کلمات کلیدی به کار رفته در محتوای سایت است. متخصصین بهینه سازی سایت در داریا سایت پس از جلسه مشاوره سئو و بررسی کامل سایت شما، از نظر طراحی و محتوا و بررسی نقص های احتمالی آن در دستور کار قرار داده و پس از تحلیل و آنالیز سایت شما و رقبا، استراتژی لازم جهت رسیدن به افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه کلمات کلیدی را پیشنهاد می دهند. در برخی موارد طراحی دوباره سایت بطور حرفه ای جهت رسیدن به نتیجه بهتر ضروری است که این امر و دلایل آن توسط کارشناسان ما در جلسه مشاوره سئو سایت بررسی و مطرح خواهد شد. در صورت نیاز به طراحی مجدد سایت، داریا سایت پیشنهادات خود را ارائه خواهد داد.

آموزش سئو

آموزش سئو شامل مجموعه‌ای از روش‌ها و تکنیک‌های گوناگون مانند بهینه‌سازی محتوا، ارتقاء ساختار وب‌سایت، ایجاد لینک‌های مفید و باکیفیت و… است که به منظور، جذب ترافیک به وب‌سایت از طریق بهبود رتبه در نتایج موتورهای جستجو اعمال می‌شود.


اهمیت یادگیری سئو یا بهینه‌سازی سایت چیست؟ 

هم‌زمان با افزایش استفاده از اینترنت و وب و پیاده‌سازی کسب‌و‌کار الکترونیکی، به‌کارگیری وب‌سایت برای معرفی کسب‌و‌کار بیشتر از قبل افزایش یافته است. بنابراین لزوم داشتن یک سایت بهینه برای تمامی مشاغل، یک امر ضروری و مهم محسوب می‌شود که این امر در کنار به‌کارگیری بهینه‌سازی سایت (SEO) میسر خواهد شد.

آموزش سئو یکی از خدماتی است که توسط ما ارائه می‌شود. شما با آموزش سئو می‌توانید بهترین روش‌های بهینه‌سازی محتوا و ساختار وب‌سایت را بشناسید، اینکه چطور محتوای خوب و مفید ایجاد کنید و چه کلمات کلیدی باعث رشد شما در نتایج موتورهای جستجو می‌شود و می‌توانید به تعداد بیشتری از بازدیدکنندگان دسترسی داشته باشید.

سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی، بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجو است که برای سایت‌های شرکتی طراحی شده است. هدف اصلی آن بهبود کسب و کار‌های بزرگ در اینترنت است.در واقع سایت شرکتی، سایتی است که متعلق به یک شرکت است و تنها برای معرفی آن شرکت و خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهد طراحی شده است. یعنی در این سایت خدمات ویژه ای ارائه نمی شود؛ و فقط دو هدف دارد: نشان دادن اطلاعات مربوط به شرکت (مثل نوع فعالیت شرکت، اطلاعات تماس با ما، درباره ما، سوابق و …) و آگاهی مخاطبان از وجود چنین شرکتی

تصور کنید که اگر چنین سایتی در رتبه های بالای سرچ موتور جستجوی گوگل جایی نداشته باشد، چطور می تواند کاربران را جذب کند که از وجود شرکت شما خبر ندارند؟ بنابراین با سئو سایت شرکتی، می توانید سایت خود را در همان صفحه اول گوگل، به مخاطبانی که به شما نیاز دارند نمایش دهید. و به این ترتیب به مرور زمان شاهد رونق گرفتن کسب و کار خود خواهید بود.

باید بدانید الگوریتم های گوگل برای رتبه بندی سایت ها برای هیچ کس مشخص نیست و در طول زمان نیز همیشه در حال تغییر و بهبود است. با این وجود، نکاتی در مورد استانداردهای گوگل وجود دارند که سئوکارها برحسب تجربه و منطقی که همیشه از گوگل دیده اند، به آنها آگاه هستند.

از طرف دیگر، وقتی صحبت از سئو سایت شرکتی است، اقدامات مختلفی باید با هم و همزمان اجرا شوند تا نهایتاً بتوانند سطح سئو سایت را به میزان مطلوبی برسانند.

سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی چیست؟ بعد از راه اندازی سایت فروشگاهی شما باید روی جذب مشتریان و فروش محصولات به آنها تمرکز داشته باشید، نکته مهم این است که بازدیدکنندگان سایت شما را از طریق موتورهای جستجو پیدا می کنند بخاطر همین اگر نتوانید نتایج را در مهمترین موتور جستجوگر، گوگل در رتبه و جایگاه مناسبی داشته باشید، قادر به جذب بازدیدکننده و فروش نخواهید بود.

در حوزه سایت فروشگاهی شما با سایت‌های دیگر و رقبای بزرگ باید رقابت کنید. در حقیقت برای اینکه شما در نتایج جستجو ها بالاتر از رقبای خود باشید، باید بیشتر و بهتر از آن ها روس سئو سایت فروشگاهی خود کار کنید. شما باید نقاط ضعف و نقاط قوت رقبای خود را پیدا کنید و نقاط ضعف آن ها را در سایت خود تبدیل به نقاط قوت کنید و نقاط قوط سایت های رقبای خود را نیز در سایت خودتان ارتقا دهید.

تحقیق کلمات کلیدی در سئو سایت فروشگاهی

بهینه‌سازی موتورهای جستجو و طراحی استراتژی سئو همیشه با فرآیند تحقیق کلمات کلیدی آغاز می‌شود. در ابتدای طراحی استراتژی سئو سایت فروشگاهی لازم است از اینکه مخاطبان هدف شما چه کلماتی را جستجو می‌کنند و از چه کلیدواژه‌هایی برای پیدا کردن محصولات شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو استفاده می‌کنند آگاه شوید. پیدا کردن کلمات کلیدی مورد استفاده و اولویت‌بندی آنها را اصطلاحا تحقیق کلمات کلیدی می‌گویند.کلمات کلیدی بدست آمده از این فرایند تحقیق کلمات کلیدی سوخت مورد نیاز موشک سئو شما برای صعود در گوگل خواهد بود. داریا به شما در پیدا کردن این کلمات و اینکه آیا مناسب ارتقاء سایت فروشگاهی شما هست یا خیر، کمک خواهد کرد.

مزایای سئو سایت

با توجه به اینکه بیشترین ورودی بازدید وبسایت ها از طریق موتورهای جستجو انجام می گیرد، بی شک یکی از مهمترین روش های افزایش بازدید سایت ، استفاده از خدمات سئو، بهبود سئو  و بهینه سازی سایت می باشد. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم بیشتر بازدید کنندگان ورودی سایت از طریق موتورهای جستجو هدفمند بوده و به دنبال محصولات و خدمات شما هستند.

با توجه به این موضوع می توانیم امیدوار باشیم بیشتر این بازدید کنندگان توانایی تبدیل شدن به مشتری واقعی را دارند. با در نظر گرفتن هزینه پایین تر سئو در مقابل سایر راه های بازاریابی و تبلیغات، و همچنین بازدهی بیشتر آن و بررسی روند و نتایج کار بطور شفاف، می توان گفت بهترین روش در زمینه تبلیغات و بازاریابی امروزه ، بهره گیری از خدمات سئو و بهینه سازی سایت است. در ضمن تاخیر در شروع سئوی سایت باعث عقب ماندن از رقبا است، پس همین امروز برای افزایش بازدید سایت و مشاوره بهبود سئو، با کارشناسان ما تماس بگیرید.